Apartamenty wakacyjne w Sopocie

Zimowe spacery wzdłuż wybrzeża.

24 stycznia, 2022

Zimowe spacery wzdłuż wybrzeża.

Spacery plażą z dziećmi.

Sopot może nie kojarzy się od razu z miejscem na wyjazd na zimowy to jednak jest to idealne miejsce! Plaża jest pusta, wiatr przynosi świeże, zimne powietrze pozbawione smogu, a  zdrowotne korzyści są nie do przecenienia. Spacerowanie z dzieckiem po plaży jest idealnym sposobem na budowanie relacji, a towarzyszący mu ruch zapewnia zdrowie i wzmacnia odporność. Dodatkowo, dzieci uwielbiają szukać bursztynu czy brodzić w płytkiej wodzie w kaloszach. 

Idealne miejsce na spacery dla seniorów.

Dla seniorów, spacery po plaży to doskonały sposób na poprawę zdrowia fizycznego i psychicznego i stanu ducha. Dzięki temu można wzmocnić mięśnie i stawy oraz ogólną kondycję. Oraz zrelaksować się i odpocząć w jednym z licznych barów i restauracji położonych wzdłuż plaży, gdzie o tej porze roku nie ma tłumu.

30 minut od naszych apartamentów

Jest położona restauracja "Piaskownica" Idealne miejsce by odpocząć i wrócić do Sopotu lub zrobić przerwę w wyprawie do Orłowa (kolejne 30 minut).

Położenie naszych apartamentów przy plaży powoduje, że można w każdej chwili wyjść nad morze i cieszyć się życiem 🙂

Apartament wakacyjny Bryza. W Sopocie przy plaży i molo. Z balkonem.

Zapraszamy do naszych apartamentów

Zarezerwuj już dzisiaj i ciesz się świeżym powietrzem.
Pogoda w Sopocie

Pogoda w Sopocie.

Pogoda w Sopocie – przewodnik po klimacie miasta. Mamy w Sopocie bardzo specyficzną pogodę. Położenie bezpośrednio nad morzem powoduje, że jest zmienna. Wiatry z zachodu

Read More »
Parkowanie w Sopocie

Parkowanie w Sopocie.

Parkowanie w Sopocie to niestety trudny temat… Parkowanie przy Kordeckiego 2 Ulica Kordeckiego, przy której mieszczą się Apartamenty Wakacyjne 2Sopot.pl jest deptakiem. Parkowanie tutaj jest

Read More »